piątek, 3 sierpnia 2012

Wideo sponsorowane: Domestos dla UNICEF


UNICEF to największa organizacja na świecie, która działa na rzecz dzieci. Każde dziecko na świecie ma prawo do przeżycia, ochrony i rozwoju. Misją UNICEFu jest  wspieranie realizacji podstawowych potrzeb, oraz tworzenie warunków do pełnego rozwoju osobowości wszystkich dzieci. Podejmuje współpracę z partnerami, którzy pomagają i wspierają dzieci, zwłaszcza te poszkodowane najbardziej (ofiary katastrof, nędzy, przemocy...)

Jednym z parterów UNICEFu jest Domestos, który działa na rzecz poprawy warunków sanitarnych na obszarach, w których jest to największym problemem:

Na świecie żyje jeszcze około 2,5 miliarda ludzi bez dostępu do odpowiednich urządzeń sanitarnych – to dwie piąte, czyli (37%) mieszkańców globu. Dostęp do takich urządzeń został uznany przez ONZ za jedno z podstawowych praw człowieka. Bez niego ludzie są narażeni na choroby spowodowane złymi warunkami sanitarnymi, takie jak biegunka, która każdego roku kosztuje życie ponad miliona dzieci w wieku do 5 lat.

Zachęcam do obejrzenia filmu Domestos dla UNICEF:I Ty możesz pomóc. Wystarczy m.in.:

Osobiście popieram każdą akcję UNICEFu,  i łzy mi wyciska, gdy widzę w jakiej nędzy i zagrożeniu żyją dzieci na świecie. Teraz gdy jestem matką to serce mi pęka... Sama przyłączam się do akcji i pierwsza oznakowana butelka Domestosu zagościła u mnie w domu. Niewielki koszt, a grosz do grosza... i można przyczynić się do czegoś naprawdę ważnego.

Zachęcam :)))

* Artykuł sponsorowany przez Domestos

3 komentarze: