czwartek, 26 lipca 2012

Na boisko biegiem!

Pisałam już, że szukam szkółki piłkarskiej dla mojego Synka. Z bólem serca przyjęłam fakt, że niestety Mały musi mieć skończone 2 lata. Ale jest i dobra wiadomość taka szkółka istnieje całe 10 min. drogi od naszego mieszkania. Czyli na wiosnę będziemy kopać!

Z racji tego, iż bardzo jestem w temacie (i duchu) sportowym, z ogromną przyjemnością rozpoczęłam współpracę z marką VIZIR, organizatorem VIZIRIADY, gdzie młodzieżowe zespoły (w dowolnej dyscyplinie) z terenu całej Polski, walczą o cenne nagrody dla swojej drużyny: profesjonalny sprzęt sportowy oraz stroje (które sami zaprojektują!). 


Jak się przyłączyć? Wystarczy, że dziecięca lub młodzieżowa drużyna uprawiająca dowolną dyscyplinę sportu poszuka pełnoletniego opiekuna i zarejestruje się na www.viziriada.pl
Jak Kibicować? W lewym górnym rogu dowolnego opakowania proszku Vizir znajduje się biała albo kolorowa koszulka.Trzeba ją wyciąć i przesłać do organizatora


Viziriadę wspiera Polski Komitet Olimpijski, który objął honorowym patronatem całą akcję.

Osobiście uważam, że VIZIRIADA to wspaniała akcja. Dziecko wychowywane od małego w duchu sportowym, uczy się dyscypliny, rywalizacji, chęci osiągania sukcesów. Zaangażowane są całe rodziny, co tylko wzmacnia więzi. No i te nagrody... nie każdego stać na profesjonalny sprzęt. 

To doskonała okazja dla zaprezentowania się, zmierzenia swoich sił. Niewiele jest sposobności by młody człowiek mógł wziąć udział w tego typu zawodach, więc popieram... i w duchu myślę sobie, że może i mój Syn kiedyś będzie w niej brał udział.
4 komentarze:

 1. Popieram rękami i nogami :) !!

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny pomysł, oczywiście się inspiruję, bo też mi na tym zależy, żeby mój syn nie siedział przed tv, a ruszał się i uprawiał jakiś sport, ale nie pomyślałabym, że można zacząć już od 2 lat :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam serdecznie,
  właśnie rozpoczynam swoja blogowa przygodę. Postanowiłam ogłosić powitalne CANDY. Będzie mi niezmiernie milo jeśli dołączysz do zabawy.

  szczegóły znajdują się tu:
  http://sweterekwserek.blogspot.com/2012/07/nowy-przyjaciel-dla-psiaka-bodo.html

  pozdrawiam gorąco :)

  OdpowiedzUsuń